CHECKPOINT GOLD

13.200 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SB02Z400 Категорија: Таг
Брендови: Swatch
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол