BBBLANCO

7.000 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SO27M102 Категорија: Таг
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол