SEAMASTER AQUA TERRA 34

1.066.200 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 22020342059001 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Пол

Водоотпорност