TI SENTO Single Earcharm

5.100 денари 3.825 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 9260ZY_H Категории: , , Таг