TI SENTO Single Earcharm

3.200 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 9259SY_H Категории: , Таг