TI SENTO Single Earcharm

3.200 ден

По направената преднарачка Тимот на Божиновски часовници и накит ќе ве извести за рокот на испорака.

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 9259SY_H Категории: ,

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

TI SENTO Single Earcharm
3.200 ден