NOI2

36.400 ден

Прстен од жолто злато

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20046795 Категории: , , ,
Големина

13

Материјал

Жолто злато 18к

Боја

GH

RING - DIAS. SIZE 13 mm.2,5
NOI2
36.400 ден

1 на залиха