MIMOSA FLEXI

430.000 ден

Обетки од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20087900 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

MIMOSA FLEXI
430.000 ден

Нема на залиха