MIMOSA

1.015.800 ден

Обетки од бело злато, смарагд и дијаманти

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81094339 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

MIMOSA
1.015.800 ден