MIMOSA

553.200 ден

Прстен од бело злато, смарагд и дијаманти

13
Clear
Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81092479 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Боја

GH

Големина

13

MIMOSA
553.200 ден