METROPOLITAN

27.800 ден

Сребрена белегзија

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20072551 Категории: , , ,
Големина

20

Материјал

Сребро

Боја

GH

SILVER BURN.BRACELET BLACK DIAS LEATHER
METROPOLITAN
27.800 ден

1 на залиха