METROPOLITAN

46.200 ден

Сребрена белегзија

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20072553 Категории: , , ,
Големина

L

Материјал

Сребро

Каратажа на дијамант

Боја

GH

SILVER BRACELET BLACK DIAS L
METROPOLITAN
46.200 ден

1 на залиха