METROPOLITAN

61.000 ден

Белегзија од црно злато и дијаманти

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20062141 Категории: , , ,
Големина

M/L

Материјал

Црно злато 18к

Боја

GH

BRACELET DIAS BLACK LEATHER SIZE ML
METROPOLITAN
61.000 ден

1 на залиха