MARGHERITA

91.800 ден

Ланче од бело злато, дијаманти и сафир

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20087085 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

MARGHERITA
91.800 ден

1 на залиха