MARGHERITA

119.600 ден

Обетки од бело злато, дијаманти и сафир

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20084146 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

MARGHERITA
119.600 ден

1 на залиха