LUCE

91.800 ден

Обетки од бело злато и дијаманти

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20055872 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

EARRINGS- DIAS.
LUCE
91.800 ден