D.SIDE

73.400 ден

Прстен од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20053418 Категории: ,
Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Боја
RING DIAS SIZE 13 mm. 2,50
D.SIDE
73.400 ден

На залиха