D.SIDE

393.700 ден

Ланче од розово злато, оникс и дијаманти

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20083262 Категории: , , ,
Материјал

Розово злато 18к

Боја

GH

RG NECKLACE DIAS. AND ONIX
D.SIDE
393.700 ден

1 на залиха