D.SIDE

183.600 ден

Обетки од розово злато, оникс и дијаманти

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20086900 Категории: , , ,
Материјал

Розово злато 18к

Боја

GH

D.SIDE
183.600 ден

1 на залиха