D.ICON

54.900 ден

Капучино керамика, прстен од розово злато и дијаманти

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20087258 Категории: ,
Големина

13

Материјал

Керамика

Боја
RING CER.CAPP.1 DIAS 1D SIZE 13-7MM
D.ICON
54.900 ден