D.ICON

54.900 ден

Црн керамички, розово златен и дијамантски прстен

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20087246 Категории: ,
Големина

17

Боја
Материјал

Керамика

RING BLACK CERAMIC DIAS.1D SIZE 15-7MM
D.ICON
54.900 ден

Нема на залиха