D.ICON

113.400 ден

Белегзија од капучино керамика, розово злато и дијаманти

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20062743 Категории: , , ,
Големина

S/M

Материјал

Керамика

Боја

GH

BRACELET CERAMIC DIAS. 1D S/M
D.ICON
113.400 ден

1 на залиха