Belle Epoque Bridal

698.600 ден

Прстен од бело злато и дијаманти

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81098899 Категории: ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја
Големина

13

Belle Epoque Bridal
698.600 ден