TI SENTO Ring

3.200 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што

52
56
Clear
Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 12298ZI Категории: , Таг
Големина

52, 54, 56, 58