TI SENTO Ring

4.200 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

54
Clear
Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 12109ZI Категории: , Таг