TI SENTO Ring

8.400 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 12292ZY Категории: , Таг
Брендови: TI Sento