EDEN

141.100 денари

Прстен од розово злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20083980 Категории: , Таг
Големина

13

Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја