D.SIDE

115.200 денари

Прстен од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20038253 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Големина

9

Материјал

Бело злато 18к

Боја