BELLE EPOQUE

368.400 денари

Прстен од бело злато, дијаманти и сафири

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20039702 Категории: , Таг
Големина

15

Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја