MARGHERITA

159.600 денари

Прстен од розово злато, кафеави дијаманти и аметист

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20072763 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Големина

13

Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја