TI SENTO Necklace

3.600 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 3830SI/48 Категории: , Таг
Должина на ланче

48 cm