BELLE EPOQUE

295.100 денари

Ланче од розово злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20083492 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја