MIMOSA FLEXI

332.100 денари

Ланче од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20086885 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја