MIMOSA FLEXI

306.800 денари

Ланче од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20086885 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја