VISODATE

26.200 денари 18.340 денари

VISODATE/GR/Q/BRONZE COLOR/L.BROWN/BLACK

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1184103605700 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 52 g
Димензии 40 × 40 × 10,66 mm
Familie

Viso Date

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол