TRADITION

26.900 денари 18.830 денари

TRADITION/GR/Q/STEEL/WHITE DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0634091101800 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 84 g
Димензии 39 × 39 × 5,15 mm
Familie

Tissot Tradition

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол