TADELAKT

4.300 денари 3.010 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: LK389 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол