T TOUCH SOLAR

93.300 денари 65.310 денари

T-TOUCH SOL/LR/TACT/STEEL/WHITE MOP DIAM

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0752201110600 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 134 g
Димензии 38 × 39,5 × 12,14 mm
Familie

T-Touch Lady Solar

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол