T-TOUCH II

66.400 денари 46.480 денари

T-TOUCH II/GR/TACT/TI/BLACK ARAB

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0474204405700 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 123 g
Димензии 43,3 × 42,7 × 14,6 mm
Familie

T-Touch

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол