T-Touch II

65.700 денари 45.990 денари

T-TOUCH II POLI/GR/TACT/TI/S.BLACK/CARBO

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0474204720700 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 86 g
Димензии 43,3 × 42,7 × 14,6 mm
Familie

T-Touch

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол