T TOUCH II

53.700 денари 37.590 денари

T-TOUCH II/GR/TACT/STEEL/S.BLACK/BLACK

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0474201705100 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 118 g
Димензии 43,3 × 42,7 × 14,6 mm
Familie

T-Touch

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол