SKINSTONES

8.600 денари 6.020 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVOK105M Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол