SKINSPRING

10.300 денари 7.210 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SYXS107 Категории: , , , Таг
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол