SKINNOIR

8.000 денари 5.600 денари

Phase Out Standard

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SVUB100 Категории: , , ,
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол