SKINHOT

8.000 денари 5.600 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SVUR100 Категории: , , ,

SKINHOT

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол