SKINCLASS

8.000 денари 5.600 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SVUM101 Категории: , , ,

SKINCLASS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол