SKINAMOUR

7.600 денари 5.320 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SVOP100 Категории: , , ,

SKINAMOUR

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол