SK8FOX

2.700 денари 1.890 денари

Development

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FBNP164 Категории: , , Таг
Familie

STORY TIME

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

,