SISTEM GRID

9.900 денари 6.930 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUTN401 Категории: , , ,

SISTEM GRID

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол