PURPLEAXUS

5.714 денари 4.000 денари

Development

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: FCSP106 Категории: , , Таг
Брендови: Flik Flak
Familie

POWER TIME PLASTIC

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

,