PR100

46.300 денари 32.410 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1012512603600 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност