POCKET WATCH

30.600 денари 21.420 денари

POCKET WATCH/GR/Q/STEEL/WHITE DIAL

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T83650813 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 66 g
Димензии 50 × 50 × 10,2 mm
Familie

Savonnettes quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Боја
Водоотпорност

Пол